אודות המרכז הישראלי לטיפוח כלבים

המרכז הישראלי לטיפוח כלבים הינו מרכז וטרינרי המשלב בית גידול לכלבים עם התמחות בגזעי הקאנה קורסו, בוסטון טרייר וקיירן טרייר, השתתפות בתחרויות ותערוכות בינלאומיות, אילוף כל סוגי הכלבים, גידול כלבים לצרכים מיוחדים, מספרה, טיפולי פוריות ועוד. 

המרכז מנוהל על ידי ד"ר ג'רסי לזר ודורית דמבין. הוא מספק מעטפת מלאה לגידול כלבים, החל מטיפול וטרינרי מקצועי ומסור, דרך בית גידול של כלבים גזעיים מתועדים מסוג קאנה קורסו, כלבי הטרייר ועד שיעורי אילוף מקצועי לכל סוגי הכלבים כלבים, הכנה לתערוכות ותחרויות בינלאומיות, ייעוץ וליווי בנושא תזונה, חינוך והתנהגות הכלב שלכם ומגוון רחב של שירותים.

בזכות מעטפת מקצועית זו, בית הגידול ג'רסי קורסו קטף הישגים וניצחונות רבים בתחרויות יוקרה בינלאומיות, גידל וטיפח אלפי כלבים והגשים את חלומם של אלפי משפחות בארץ ובעולם.
'המרכז הישראלי לטיפוח כלבים' הינו המקום הנכון ביותר לכלב לגדול בו.

הכירו את הצוות המקצועי שלנו

הצוות המקצועי במרכז הישראלי לטיפוח כלבים, יעניק לכם ולחבר הכי טוב שלכם שירות מקצועי,
אדיב וסבלני תוך התייחסות אישית לכל כלב.
בזכות הניסיון העשיר של הצוות שהצטבר בארץ ובחו"ל, המרכז הישראלי לטיפוח כלבים קטף
שבחים רבים ופרסים שונים בתחרויות ותערוכות בינלאומיות מסביב לעולם.

ד"ר ג'רסי לזר

ד”ר ג’רסי לזר הינו וטרינר משנת 2000, בעל תואר ראשון ושני במדעי בעלי חיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (M.Sc + B.Sc), בוגר בית הספר לווטרינריה של האוניברסיטה העברית בירושליםD.V.M) ).בוגר המדרשה לכלבנות של “ההתאחדות הישראלית לכלבנות”, מגדל מקצועי של גזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר.

בנוסף לכל אלו, ד”ר ג’רסי לזר מכהן בהתנדבות כיו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה, מקדם גזע הקאנה קורסו בישראל, יו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות וכן חבר בהנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

ד”ר ג’רסי לזר עוסק בגידול כלבים מקצועי, ולו בית גידול שבו הוא מטפח כלבים מגזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר, בעל הישגים בולטים בתחום. ד”ר לזר ג’רסי מכהן בהתנדבות כיו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות ויו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה מקדם גזע הקאנה קורסו. בשל צבירת ניסיון רב בתחום הטסת כלביו לחו”ל עבור תערוכות ברחבי העולם, תוכלו להכין אצל ד”ר גרסי לזר את המסמכים הדרושים בקלות וביעילות להטסת כלביכם לחו”ל.

דורית דמבין

מומחית בפסיכולוגיה והתנהגות של בעלי חיים, מאלפת מקצועית עם ניסיון של מעל 35 שנים בתחום. יושבת ראש המועדון הישראלי לכלבי טרייר ומקדמת גזעים אלה בהתנדבות, חברת ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, מנהלת שירותי אילוף וליווי כלבים עם בעליהם, מנהלת מרכז הידרותרפיה ושיקום לכלבים שעברו תאונות דרכים, ניתוחים אורטופדיים, מסייעת בפיתוח גופני לכלבים, תזונה, טיפול בכלבים קשישים ועוד. בצבא הייתה הלוחמת הראשונה בעוקץ ואף קיבלה צל"ש אלוף פיקוד מרכז על פעילות מבצעית עם כלבתה.

דורית היא אם לשתי בנות, מאלפת כלבים ומומחית בהתנהגות כלבים, הבעלים של המרכז הישראלי לכלבים, משקמת כלבים הפגועים נפשית ופיזית ומגדלת כלבי קיירן טרייר “מבית דמבין” שזכו לתארים רבים בישראל ובעולם.

לבדיקת התאמה למשפחה שלכם

השאירו פרטים ותפנו מקום בלב