אילוף כלבים מקיפים במרכז לטיפוח כלבים פרמייר בבית נחמיה

אילוף כלבים הוא היבט חיוני להבטחת בן לוויה הכלב שלך מתנהל היטב, בטוח ומאושר.

במרכז לטיפוח הכלבים שלנו בבית נחמיה, אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של גורים וכלבים בוגרים כאחד. עם צוות המומחים שלנו, הכולל את דורית דמבין, מומחית להתנהגות בעלי חיים עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ומיכאל, המאמן הראשי של יחידת העוקץ (יחידת הכלבים של צה"ל), אנו מציעים מגוון מקיף של שירותי אילוף כלבים. בין אם אתם מחפשים אילוף בסיסי, אילוף מתקדם, אילוף כלבי שמירה או הכנה למופעים, יש לנו את המומחיות לעזור לכלב שלכם למצות את הפוטנציאל שלו.

המאמנים המומחים שלנו
המרכז לטיפוח הכלבים שלנו מתגאה במומחיות שאין שני לה של המאמנים שלנו. דורית דמבין, מומחית בעלת שם להתנהגות בעלי חיים, הקדישה את חייה להבנה ושיפור התנהגות כלבים. עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון, דורית מביאה שפע של ידע וגישה מלאת חמלה לאימון.

מיכאל, המאמן הראשי שלנו, מוביל את תכניות ההכשרה בגישה ממושמעת ואסטרטגית. לאחר ששימש כמאמן הראשי של יחידת העוקץ, למייקל ניסיון רב באילוף כלבים לסביבות עתירות סיכון. השיטות שלו מוכחות כמפיקות כלבים ממושמעים ואמינים המסוגלים להופיע ברמות הגבוהות ביותר.

השירותים שלנו
אימון בסיסי
תוכנית האימונים הבסיסית שלנו נועדה לבסס בסיס איתן של ציות ונימוסים אצל הכלב שלך. תוכנית זו מכסה פקודות חיוניות כגון לשבת, להישאר, לבוא ולעקב. המאמנים שלנו משתמשים בטכניקות חיזוק חיוביות כדי להבטיח שהכלב שלך לומד בסביבה נטולת מתח ומהנה.

אימון מתקדם
לכלבים ששולטים בפקודות בסיסיות, אנו מציעים אילוף מתקדם. תוכנית זו מתבססת על הבסיס שהוקם בהכשרה בסיסית ומציגה פקודות והתנהגויות מורכבות יותר. אילוף מתקדם הוא אידיאלי לבעלים המעוניינים להפעיל את הכלבים שלהם בפעילויות כגון זריזות, ציות מתקדם ואימונים ללא רצועה.

אילוף גורים
התחלת אימון מוקדם היא קריטית עבור גורים. תוכנית אילוף הגורים שלנו מתמקדת בסוציאליזציה, פקודות בסיסיות ואילוף בית. אנו מתייחסים גם לבעיות נפוצות של גורים כמו נשיכה, לעיסה ונביחות. המטרה שלנו היא לעזור לגור שלך לגדול לכלב בוגר שמתנהג היטב.

אילוף כלבי שמירה
אילוף כלבי שמירה הוא אחת מההתמחויות שלנו. תוכנית זו מיועדת לבעלים שרוצים שהכלבים שלהם יספקו אבטחה לבתיהם או לעסקים שלהם. המאמנים שלנו מלמדים כלבים כיצד להגן על הטריטוריה שלהם ולהגיב כראוי לאיומים פוטנציאליים. אילוף זה הוא יסודי ומבטיח שהכלב שלך יהיה גם בן לוויה נאמן וגם שומר אמין.

אילוף כלבי תקיפה
תוכנית אילוף כלבי התקיפה שלנו מותאמת למי שדורש כלב המסוגל להגיב לאיומים ספציפיים בתוקפנות מבוקרת. תוכנית זו נערכת בפיקוח קפדני של המאמנים המומחים שלנו כדי להבטיח את הבטיחות והרווחה של הכלב ושל הבעלים.

אילוף כלבי הגנה
אילוף כלבי הגנה משלב אלמנטים של אילוף שמירה והתקפה. תוכנית זו מיועדת לכלבים שצריכים לספק הגנה אישית לבעליהם. המאמנים שלנו מלמדים כלבים להגן על המטפלים שלהם מפני איומים פוטנציאליים תוך שמירה על צייתנות וניהול.

הכנה לתערוכות
הכנת כלב לתערוכות דורשת הכשרה מיוחדת כדי להבטיח שהכלב יצליח במיטבו. תוכנית ההכנה למופע שלנו מכסה את כל ההיבטים של אימוני המופע, מהליכה ועמידה ועד להתנהגות בזירה. המאמנים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק איתך ועם הכלב שלך כדי להבטיח ששניכם מוכנים לסביבה התחרותית של תערוכות כלבים.

במרכז לטיפוח הכלבים שלנו בבית נחמיה, אנו מתחייבים לעזור לכלבכם למצות את מלוא הפוטנציאל שלו באמצעות תוכניות האילוף המקיפות שלנו. בין אם אתה זקוק לאילוף צייתנות בסיסי, אילוף מתקדם, אילוף כלבי שמירה או הכנה למופעים, המאמנים המומחים שלנו כאן כדי לעזור. צור קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו וכיצד נוכל לסייע לך באילוף הכלב שלך. בקרו באתר שלנו בכתובת https://www.canecorso.co.il/ או פנו אלינו בדוא"ל בכתובת [email protected] או התקשרו אלינו למספר 0522503526 ו-0522733303. תנו לנו לעזור לכם לבנות קשר חזק יותר עם הכלב שלכם באמצעות אפקטיביות והכשרה מקצועית.

דילוג לתוכן