תקשורת כלבית

אחד הדברים החשובים ביותר בגידול כלבים הוא החינוך שלהם. החינוך של הכלב מבוסס על תקשורת בין הכלב לבעלים ועל סדרת פעולות לצורך חינוך התנהגותי של הכלב.

ישנן שיטות אילוף רבות ומגוונות, אולם שיטת האילוף במרכז הישראלי לטיפוח כלבים, מבוססת על שיטת אילוף מתקדמת ומוכחת של דורית דמבין.

שלבי האילוף שלנו

פגישה
בשיעור הראשון נעשה פגישה משותפת עם בעל הכלב וכל האנשים בסביבה של הכלב שבאים איתו במגע. הפגישה תתבצע בביתו של הכלב ותכלול אבחון התנהגותי כלפי הכלב, המלמד אותנו כיצד להימנע מטעויות נפוצות ואיך להתחיל באופן מסודר ונכון את תהליך האילוף.
שיעורים פרטיים
מי שנבחר ע"י המשתתפים לדמות הדומיננטית ביותר עבור הכלב, יגיע לסדרת שיעורי אילוף פרטיים יחד איתו במהלכם נעבוד על חיזוק הקשר ביניהם והשפה המשותפת שלהם.
שיעורים בקבוצה
לאחר מספר לא קבוע של שיעורים פרטיים, נעבור לשיעורים מתקדמים יותר בהם הכלב יבצע את הפקודות שלמד תוך התעלמות מוחלטת מהסחות דעת שמסביב.

הניסיון שעושה את ההבדל

דורית דמבין בהכשרתה מומחית לפסיכולוגיה והתנהגות בעלי חיים.

דורית משמשת כיושבת ראש המועדון הישראלי לכלבי טרייר ומקדמת גזע זה וגזעים נוספים בהתנדבות. היא אף חברה בוועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות ובעלת המרכז הישראלי לכלבים המתמחה בעיצוב התנהגות של גורים, טיפול בבעיות התנהגות של כלבים, הכנת כלבים לתערוכות ועוד.

בין היתר דורית מנהלת מספר קורסים להצגת כלבים בתערוכות ומלווה מבוגרים וילדים בתחום זה. בין היתר היא גם מנהלת מרכז הידרותרפיה לשיקום כלבים לאחר תאונות דרכים, ניתוחים אורטופדיים ועוד. בצבא הייתה הלוחמת הראשונה בעוקץ ואף קיבלה צל"ש אלוף פיקוד מרכז על פעילות מבצעית עם כלבתה.

רוצים לאלף את הכלב שלכם בצורה נכונה?

אנו מזמינים אתכם ואת כלביכם להכיר את קורס האילוף המקצועי בניצוחה של דורית דמבין. הקורס יערך בבית גידול פסטורלי ומושקע. הוא יעניק לחבר הכי טוב שלכם את החינוך הטוב ביותר עבורו ועבורכם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו לטלפון ונשמח לקבוע פגישה ללא התחייבות.