בית הגידול המוביל בישראל

בית הגידול, ג'רסי קורסו, הוקם בשנת 1998, הינו רשום ב-FCI ובעל הישגים רבים מהארץ ומהעולם, ביניהם 2 תארי אלופי עולם ואלופי אירופה, זוכי תחרויות יוקרה בארה"ב, קנדה, איטליה וברזיל.

בית דמבין בית הגידול לקאירן טרייר הוקם בשנת 1998, בבית הגידול בית דמבין לקאירן טרייר יש 8 אלופי אירופה ושני סגני אלופי עולם

הבית שלהם, הגידול שלנו

אנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את בית הגידול ג'רסי קורסו,
המגדל הוותיק והמוביל בישראל לכלבי קאנה קורסו עם קווי דם עתיקים מאיטליה
בעל התארים: "מגדל מצטיין" ו – "מגדל מומלץ לגזע".
בית הגידול קם בשנת 1998 ונמצא בלב המרכז הישראלי לטיפוח כלבים, מיקום פסטורלי ושקט בבית נחמיה.
בית הגידול ג'רסי קורסו, רשום ב- FCI ובעל הישגים בינלאומיים רבים, כלבי הקאנה קורסו של בית הגידול זוכי תחרויות יוקרה בארה"ב, קנדה, איטליה וברזיל,
ביניהם שלושה אלופי עולם,שני אלופי אירופה ואלוף איטליה.
שני זוכים בתערוכה היוקרתית: Westminister dog show בארה"ב וזוכים רבים בתערוכות ספשלטי יוקרתיות באיטליה.

המומחיות שלנו, הכלב שלכם.

בית הגידול ג'רסי קורסו מתמחה בגידול מגוון גזעים:

  • קאנה קורסו
  • בוסטון טרייר

בית הגידול בית דמבין המתמחה בגידול:

  • קאירן טרייר


אך עיקר המומחיות היא בגזע הקאנה קורסו שמקורו באיטליה.
אלפי כלבים מבית הגידול של המרכז הישראלי לטיפוח כלבים הגיעו לאלפי משפחות בארץ ובעולם. כשאתם מגיעים לבחור כלב, כדאי מומלץ שהוא יהיה כלב מבית גידול ותיק ומוכח עם תעודות.

הכלב שלכם מחכה לכם בבית הגידול ג'רסי קורסו

לבדיקת התאמה למשפחה שלכם

השאירו פרטים ותפנו מקום בלב

למה כלב מבית גידול?

החשיבות בבחירת כלב מבית גידול:

  • רק כלבים בריאים ומאוזנים משתתפים בתכנית הגידול – כלבים גזעיים, בעלי נתונים מובחרים, עוברים בדיקות קפדניות: DNA, צילום אגן, בדיקות לב ועוד. אחד היתרונות החשובים ביותר של בית גידול מקצועי הוא היכולת לבצע הרבעת כלבים משובחים מבחינת DNA, נתונים, מצב בריאותי, מצב פיזי ועוד. הגורים בריאים ויציבים נפשית, גדלים ללא טראומות.

  • קבלת מעטפת גידול הכוללת ליווי וטרינרי, ייעוץ התנהגותי ותזונתי – בית הגידול של המרכז הישראלי לטיפוח כלבים מתמחה בגידול גזעי הקאנה קרוסו, בוסטון טרייר וקיירן טרייר. בית הגידול מספק שירותים רפואיים ומרפאה וטרינרית מומחית לגזעים אלה. הכלבים בבית הגידול מקבלים טיפול הולם מרגע היוולדם, כולל חיסונים בגילאים המתאימים ועוד.

  • חינוך ואילוף – כלבים בבית הגידול עוברים תהליך של חינוך ואילוף כחלק מהגידול וההתפתחות שלהם באמצעות דורית דמבין, מומחית לפסיכולוגיה והתנהגות של בעלי חיים, בעלת ניסיון של מעל 35 שנים בתחום. 

השלבים הקריטיים בהתפתחות הגור:

התקופה הקריטית ביותר בהתפתחותו של כל גור כלבים בדרך להיותו כלב בוגר, מתחילה מהרגע בו הוא נולד ועד גיל שנה.

כמו כל דבר בחיים, הבסיס הוא הדבר החשוב ביותר – מה שתלמדו את הכלב שלכם ותרגילו אותו אליו כבר מגיל צעיר, יהווה כבסיס לדרך בה יתנהג, יתנהל וידע מה הוא צריך לעשות למעשה.

גורים קטנים וחמודים ככל שיהיו, עדיין בשלבים שהם חוקרים את העולם סביבם, עדינים ומתוקים, שובבים ולא ממש צייתנים. בתקופה הזו בין גיל יום לגיל שנה, ישנם מספר תתי תקופות משמעותיות המהוות את השלבים הקריטיים בהתפתחות הגור.

בשלבים אלה חשוב לשים דגש על תזונה נכונה, חיסונים, ליווי וטרינרי צמוד וכמובן שלבי החינוך בהם אתם קובעים את הכללים: מציגים לכלב "מי המנהיג" וכללי ההתנהגות שהוא צריך לשמור עליהם.

בבית הגידול הכלבים עוברים את כל ההליכים הללו בהצלחה, ע"י הצוות המקצועי במקום המתמחה בגידול כלבים עם התמחות בגזע הקאנה קרוסו, לכן כאשר אתם באים לאמץ כלב לביתכם, תוכלו לזכות בכלב נאמן, חכם, חזק ובריא.